Rymligt hus i underbara Saltsjö-Duvnäs! Saltsjö-Duvnäs är en lugn, men centralt belägen villaidyll. Nära till havet, nära till Nacka naturreservat, Långsjön, en barnvänlig badplats runt hörnet, en härlig promenad till Nyckelviken och samtidigt endast 15 minuter med buss från Stockholm city. Saltsjö-Duvnäs skola med F-6 samt Långsjönsförskola 5 minuters promenad från huset. I Ektorps centrum (10 minuter promenad) finns både bageri, livsmedelsbutik, blomsterbutik, gym och yoga studio.
Carport rymmer en bil och på uppfarten ytterligare plats för en. Stor trädgård, delvis barnanpassad med gungor, lekstuga och stutsmatta och en del mer vildvuxen. I anslutning till köket finns en altan samt en lounge, beroende på när på dygnet finns både sol och skugga, från morgon till kväll.
Ovanvåning - fyra (sov)rum samt ett TV-rum och badrum. Samtliga sovrum har klädkammare. Entrévåning - stort kök, köksö (två ugnar, vinkyl, spis, kylskåp, diskmaskin och öppen spis) med matplats för 10-12p. Skafferi och frd var man även hittar stor frys. Vardagsrum i anslutning till kök samt badrum med bastu i kombination med tvättrum (tvättmaskin och torktumlare).
Både tillgängligt start-, slutdatum och pris är vi lite flexibla med beroende på vad som önskas.
Central lägenhet, stor terrass med spa uthyres i Nacka.
Exklusivt boende med stor terrass och utomhus spa. Vacker utsikt över gr...
Tillgänglig från
1 sep
Att kontakta hyresvärden kräver söktjänsten
Att kontakta hyresvärden kräver söktjänsten
Glömt lösenord? Be om ett nytt!
Detta får du med söktjänsten
Kontakta uthyrare via enkelt chattverkyg
Få e-mail alerts om nya bostäder innan icke betalande sökande
60 dagars obegränsad sökning och kontakt med hyresvärdar du matchar (som privatsökande får du ej kontakt med företagsbostäder). Inget abonnemang att hålla reda på, det löper ut bara. Enkelt och tryggt.
Vi gör inga påslag på hyran. Söktjänsten är det enda du betalar.